Інформатика 11 клас


Документація кабінету інформатики:   Документація






                                                  Дистанцйне навчання 

З   14.03.2022

13 травня
Тема:  OCR - технології для розпізнання паперових документів.
Перегляньте відео. Запишіть у робочі зошити короткий конспект.

Знайдіть відповіді на запитання:   Запитання


06 травня
Тема:  Електронний документ. Електронний цифровий підпис.
Перегляньте відео. Запишіть у робочі зошити короткий конспект.
За правилами оформлення документів підготуйте характеристику учня (на себе).
Здати до 13 травня.

29 квітня
Тема:  Комунікаційні технології.
Перегляньте відео. Запишіть короткий конспект.


22 квітня
Тема:  Програмні засоби обробки документів  та інформації. 
            Види систем обробки текстів.
Перегляньте відео. Запишіть короткий конспект.


15 квітня
Тема:  Засоби створення, зберігання,  обробки,  копіювання
            і транспортування документів.
Перегляньте відео: 

Напишіть у робочих зошитах короткий конспект.

8 квітня
Тема:  Технічні засоби обробки документів та інформації.
            Класифікація офісної техніки
Перегляньте відео: 

Складіть поширений план.
Виконайте завдання з відео.


1 квітня
Тема:  Системи управління електронними документами.
Перегляньте відео: 


Виконайте короткий конспект. 
Що вас зацікавило?


25 березня
Тема:  Стандарти та уніфіковані системи документації.
Перегляньте відео:

Виконайте короткий конспект.

18 березня
Тема: Правила оформлення сторінки. Оформлення бібліографічних списків
            та покажчиків.
Перегляньте відео:
Виконайте короткий конспект.

30 грудня
Тема: Буклет. Призначення. Види буклетів.
Складіть конспект, переглянувши відео

Спроектуйте буклет для публікації на тему: "Тиждень фізики у школі".



10 грудня
Тема: Ділова графіка.
Увага! При роботі за комп'ютером не забувайте дотримуватися правил техніки безпеки.
Перегляньте  відео:



9 грудня
Тема: Робота з векторними конструкторами. Трасування об'єктів. Спотворення і деформація.
Увага! При роботі за комп'ютером не забувайте дотримуватися правил техніки безпеки.

Перегляньте  відео:
Виконайте роботу над обраним  малюнком.


24 вересня
Тема: Растровий графічний редактор як інструмент для дизайну.
Перегляньте  відео. Виконайте короткі записи у робочий зошит.




Відредагуйте картинку у програмі Adobe Photoshop

23 вересня
Характеристики зображення та засоби його відтворення


Розгляньте палітру кольорів  у графічному редакторі Peint
Виконайте малюнок, який відобразить ваш настрій

Тема: Веб-дизайн 
Переглянути презентацію

Веб-дизайн (англ. web design) — галузь веб-розробки, що охоплює цілий ряд напрямів і дисциплін із створення та супроводу сайтів або веб-застосунків, таких як графічний веб-дизайн, проектування інтерфейсів, авторинг (у тому числі стандартизований код і власницьке програмне забезпечення), використовність та оптимізація для пошукових систем.

Найчастіше виконання різних етапів процесу веб-дизайну забезпечують відповідні спеціалісти (менеджер проекту, дизайнер, веб-програміст, веб-майстер тощо), хоча деякі веб-дизайнери можуть виконувати усе самостійно. Термін веб-дизайн зазвичай використовують для опису проектування й реалізації клієнтської частини веб-сайту, включаючи верстку.

На кожному етапі створення сайту веб-дизайнери послуговуються різними інструментами. З часом ці інструменти зазнають оновлення у відповідності до нових стандартів і програмного забезпечення, однак принципи їхнього застосування залишаються сталими. У графічному веб-дизайні використовують пакети векторної й растрової графіки для створення прототипів зображень чи дизайну у форматі для веб.

До технологій, використовуваних при створенні веб-сайтів, належить стандартизована розмітка, яку пишуть вручну чи генерують за допомогою редакторів WYSIWYG.

Для перевірки позиціювання сайту у пошукових системах та його покращення застосовують інструменти оптимізації для пошукових систем.

До інструментів веб-дизайну належать також валідатори розмітки та інші засоби тестування використовності й доступності, які дозволяють пересвідчитися у тому, що сайт відповідає стандартам веб.

Валідатор — комп'ютерний сервіс, програма, об'єкт, функція або оператор, яка/який перевіряє відповідність деяких даних вимогам до типу, вмісту, формату або синтаксису. Процес перевірки називають валідацію (процес затвердження, легалізації, ратифікації), а дані, що відповідають вимогам — валідними.

Правила веб- дизайну

Оскільки дизайн містить елементи мистецтва та інженерії, на нього розповсюджуються їхні правила, що можуть забезпечити створення якісних макетів та мокапів для мережевих видань. Одне з основних правил вказує, що дизайн має ціль і залежно від задач, обираються засоби. Таким чином дизайном є не оформлення веб-сторінок, а конструкторська діяльність, що покликана реалізувати заздалегідь визначні цілі. Існують правила, щодо необхідної кількості кольорів та шрифтів у макеті, симетрії, відступів, порядку подачі матеріалів тощо.

Будь-яка людина може створювати сайти. Точніше, краще сказати, що будь-яка людина може навчитися створювати сайти. Але потрібно розуміти, що для того, щоб робити це на хорошому рівні, необхідно поєднувати цілий ряд різних знань і навичок, які в комплексі дозволяють фахівцеві робити дійсно якісні веб-проекти.

Вивчення веб-дизайну з нуля може бути досить складним завданням, якщо ви не знаєте, з чого почати і що саме вам потрібно. Постійно з’являється безліч нових технологій і нових інструментів, які можуть збити з пантелику навіть досвідченого професіонала, не кажучи вже про новачків.

Є багато підходів до вивчення веб-дизайну, деякі з них платні, наприклад курси, інші ж безкоштовні. Число методів навчання дуже зросло, завдяки поширенню інтерактивності в Мережі, – відеоканали на YouTube, навчальні платформи і багато іншого.

Web-дизайн починається з визначення цілей і завдань майбутнього сайту. Навіщо потрібний сайт? На яку аудиторію розрахований? Яких результатів дасть змогу домогтися?

Відповіді на ці та подібні питання і повинні лягти в основу web-дизайну проекту. Під терміном «web-дизайн» прийнято розуміти сукупність робіт з розробки логічної структури та художнього оформлення веб-сторінок. Завданням web-дизайну є забезпечення зручної подачі інформації користувачеві web-сайту або web-додатку, задоволення естетичного смаку аудиторії сайту.

Сучасний web-дизайн починається з поділу оформлення сайту і змісту. Завдяки такому підходу вносити зміни в зміст сайту, не зачіпаючи його дизайн, або ж змінювати дизайн, не змінюючи зміст, стало набагато легше. Багато в чому цьому сприяють сучасні системи управління контентом - CMS.

Основи web-дизайну сайту закладаються на етапі розробки технічного завдання - документа, що описує вимоги щодо візуального представлення та структури сайту. У технічному завданні також найчастіше описуються побажання щодо програмної реалізації сайту.


Немає коментарів:

Дописати коментар